Tur Gezi Organizasyonları

Elit Tur, uluslararası hizmet kalitesi ve Vip standartlarındaki faaliyetleriyle sektörün lideri olarak devam ediyor. Vip araçlarımız ile Gezi Ve Tur Organizasyonlarımıza devam ediyoruz. Araç, yol ve yolcu güvenliği üst seviyede sağlanarak, kara yolu seyahatleri Elit Tur Tur Ve Gezi Organizasyonlarımız  sunuluyor. Elit Tur araç filosu tamamen yeni modeller ve periyodik bakımları rutin olarak yapılan araçlar ile hizmet veriyor.


Elit Tur V.İ.P, Servis Taşımacılığı, Gezi Ve Tur Organizasyonları

GSM : (0530) 383 4151
info@elittur.net
elittur.net

‘Ege’nin İncisi’ olarak anılan İzmir, pek çok kişiyi kendine hayran bırakan bir enerjiye sahiptir. Dolayısıyla Türkiye’nin en sevilen şehirleri arasında başı çeker ve ziyaretçilere yapılacak çok fazla etkinlik sunar. Çeşme, Karaburun, Foça, Seferihisar gibi birbirinden güzel plajlara sahip  ilçeleri dünyaca ünlüdür. Muhteşem doğasının yanı sıra 8500 yıllık tarihiyle şehir ziyaretçilerine tarih dolu bir gezi de sunar. Şehir sınırları içerisinde pek çok antik kent ve tarihi yapı bulunmaktadır. Tarihi yerlerin bir kısmı şehirde ve şehrin müzelerinde bulunur. Asırlar boyunca önemli bir liman şehri olarak kendini gösteren İzmir’de her anlamda keyifli bir tatil geçirmek mümkündür.

İzmir’in sembolü olan 

  • Saat Kulesi
  • Konak Pier
  • Tarihi Kemeraltı Çarşısı
  • Kızlarağası Hanı
  • Agora Ören Yeri
  • İzmir Arkeoloji Müzesi
  • İzmir Tarih ve Sanat Müzesi
  • Doğal Yaşam Parkı
  • Tarihi Asansör

EGE’NİN GÜZELİNE SEYAHAT: İZMİR
İzmir seyahati veya hafta sonu İzmir turu herkesin en azından 3,4 yılda bir yapması gereken bir yurt içi gezi bizce. En azından İzmir’e hafta sonu kaçamağı bile insana iyi geliyor. Selanik‘in kardeşi olarak nitelendirilen İzmir gerçekten ülkemizin Avrupai şehirlerinden. Kordon, İzmir Körfezi, İzmir kıyıları, denizi, dağları, kızılçam ve makilerden oluşan ormanlarıyla nefis bir doğaya sahip İzmir Elit Tur Gezi Tur, tarihi zenginlikleri ve gece hayatı ile de şahane bir rota.

Şehir merkezinin genç ve canlı yapısı, Ege insanının rahatlığı ve kentin merkezinin kısmen korunmuş ana yapısı İzmir’in eğlence hayatı, üniversite yaşamı ve sosyokültürel duruşu ile birleştiğinde çok keyifli birkaç günlük dinlence sunuyor misafirlerine bu güzel Egeli. Ayrıca İzmir’e yakın gidilebilecek yerlerden Çeşme, Kuşadası, Foça, Urla gibi ilçeler deniz, kum, güneş üçgeni için; Efes, Selçuk gibi yerler tarihi geziler, Şirince başta olmak üzere birçok yer de doğa turizmi için birebir.Ege Balık Avı