Yat Turu Organizasyonlarımız

İzmirden Çeşmeye Günlük Yat Turlarımız
Çeşme’de günlük tekne yat turunun zevkine varın! Günlük tekne yat gezimiz ile bir çok görkemli koy ve adaları sizlerle buluşturuyoruz. Çeşme’den kalkış yapan Günlük Gezi Teknemiz Çeşme ve çevresinden başlayarak Eşek Adası, Mavi koy, Yeşil koy ve Mercan Adasını gezmektedir. İstediğiniz yerde denize girebilir ve yazın sıcağında serinleyebilirsiniz.

Dünyanın Göz Bebeği Çeşme’de Unutulmaz Biz Tekne Turuna Hazır Mısınız !

Bu gezi sırasında yemek servisi, animasyon gösterisi ve birçok etkinlik ile eğlenmeye devam edeceksiniz. İzmir’den gelecek olan misafirlerimiz için İzmir’in her noktasından Çeşmeye gidiş-geliş servisimiz vardır. İzmir ve çevresinde VİP servis araçlarımızla hizmet vermekteyiz.

Elit Tur V.İ.P, Servis Taşımacılığı

GSM : (0530) 383 4151
info@elittur.net
elittur.net

İZMİR'DEN

GİDİŞ – DÖNÜŞ SERVİS

ANİMASYON

EĞLENCE ŞOVLARI

EĞLENCELİ

TEKNE TURU

ÇEŞMENİN EŞSİZ

SULARINDA SERİNLEYİN

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Her yıl işletmemize yenilik katarak müşterilerimizi en iyi şekilde ağırlayıp yüzlerini güldürmekten büyük gurur duyuyoruz…

ELİT TUR = KALİTE HİZMET

Kalite asla kaza değildir; Kalite her zaman yüksek dikkat, samimi gayret, zekanın yönü, becerikli uygulamadır. Kalite birçok alternatif arasından seçilmişliğini temsil eder.

ELİT TUR İLE AYRICALIKLI HİSSEDİN

Elit Tur’da katılacağınız tekne turu ile davetlilerimize uzun süre akıllardan çıkmayacak bir anı bırakmak en büyük arzumuzdur…

DETAYLI İLETİŞİM / REZERVASYON İÇİN